Kurumsal


Kuruculuğunu Sayın Ali Büyükünaldı'nın yaptığı firmamız 1972 yılından buyana sağlık sektöründe hizmet vermektedir. Firmamız Lawton GmbH Co&Kg, Stoma Storz Am Mark, Planmeca Oy, Futudent Oy, Dürr Dental, Steriset Wagner, SciCan, LM dental Oy firmalarının Türkiye Distribitörlüğünü yapmaktadır.

Teknoloji ve teknik destek odaklı bir düşünce yapısı içinde çalışan firmamız önce teknik servis sonra satış temel prensibi ile hareket etmektedir.

Firmamız Lawton firmasına ait açık cerrahi aletler, endoskopik aletler; Stoma firmasına ait Dental cerrahi aletler, ve Planmaca firmasına ait Diş Ünitleri Diş Görüntüleme sistemleri (Dental Tomografi, Panoromik,RVG vs.) cihazlarının satış ve teknik hizmetini vermektedir.

Firmamız kalite güvence sisteminin EN ISO 9001:2000 standartlarına uygunluğunu TSE Hizmet Yeri Yeterliliği ve Sanayi Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterliliği onaylanmıştır.

 Merkez ofisimizde canlı demonstrasyonlar ile cihazlarımız hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, kullanımlarını deneyimleyebilirsiniz.

Web Tasarım ve Yazılım